Działka na sprzedaż, Nowodworski, Nowe Grochale

Numer zlecenia SGGITY315
174 000 PLN 145 za m2
Powierzchnia:
1 200 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
25,62/45,16

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowe Grochale
Lokalizacja:
Nowe Grochale
Powierzchnia:
1 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Zapraszam Państwa do zapoznania się z działką usytuowaną w miejscowości Nowe Grochale gmina Leoncin. Znajduje się w kompleksie działek przeznaczonych do sprzedaży. Jest już wydzielona, media w sąsiedztwie. Jest to druga linia zabudowy. Okolica spokojna, aglomeracja wiejska, rozwijająca się, w sąsiedztwie pola, łąki oraz nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd do warszawy zajmuje około 30 minut. Najbliższy sklep w odległości kilometra. Większe sklepy, ośodek zdrowia, Kościół znajują się w Leoncinie oraz Czosnowie. Nieruchomość warta uwagi i zainteresowania. 


I invite you to familiarize yourself with the plot located in Nowe Grochale, Leoncin commune. It is located in a complex of plots intended for sale. It is already separated, utilities are nearby. This is the second line of development. Quiet area, rural agglomeration, developing, nearby fields, meadows and new single-family buildings. Getting to Warsaw takes about 30 minutes. The nearest shop is a kilometer away. Larger shops, a health center and a church are located in Leoncin and Czosnów. Building plot.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 190 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Nowe Grochale
 Cena:  174 000 PLN
 Powierzchnia:   1 200  m2
 Liczba pokoi:  0

Agnieszka Witczak

Agent