Działka na sprzedaż, Radomski, Wrzosów

Numer zlecenia SGHOLY840
165 000 PLN 133 za m2
Powierzchnia:
1 243 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
31X39

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Wrzosów
Lokalizacja:
Wrzosów
Powierzchnia:
1 243 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, która łączy w sobie wszystkie zalety życia na łonie natury z dogodną lokalizacją. To idealny wybór dla osób, które marzą o własnym kącie w spokojnej i urokliwej okolicy. Ponadto, Jedlnia-Letnisko jest dobrze skomunikowana, co zapewnia wygodny dostęp do niezbędnych usług, sklepów i miejsc użyteczności publicznej, jednocześnie zachowując kameralny i rodziny charakter tej lokalizacji.Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek lub stałe zamieszkanie z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie ceniących sobie dostęp do lokalnych atrakcji i łatwość dojazdu do większych aglomeracji. Okolica Wrzosów i lasów daje nieograniczone możliwości do aktywnego spędzania czasu na łonie natury, m.in. poprzez spacerowanie, jazdę na rowerze czy obserwację dzikiej fauny i flory.


Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy kawałek nieruchomości w atrakcyjnej cenie 165 000 PLN, położony w malowniczej okolicy Jedlnia-Letnisko, na ulicy Miodowej, w otoczeniu wrzosowisk i lasów, co zapewnia spokój i bliskość natury.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 128 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Albert Duchnik
Ekspert kredytowy Credipass
Radomski, Wrzosów
 Cena:  165 000 PLN
 Powierzchnia:   1 243  m2
 Liczba pokoi:  0

Adrian Okrutny

Kierownik