Działka na sprzedaż, Iławski, Sampława

Numer zlecenia SGHULU249
219 000 PLN 40 za m2
Powierzchnia:
5 487 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
80 x 75

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Sampława
Lokalizacja:
Sampława
Powierzchnia:
5 487 m2
Media:
Woda, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Sampława to urokliwe miejsce, które charakteryzuje się spokojem i malowniczymi widokami. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury, a jednocześnie łatwy dostęp do miejscowych udogodnień. Bliskość szkoły i sklepu czyni tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną dla rodzin z dziećmi, jak również dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia. Zapraszamy do odkrywania możliwości, jakie oferuje ta nieruchomość i do przekonania się, jak wyjątkowy może być każdy dzień w Sampławie.Zachęcamy do skorzystania z tej unikalnej oferty. Nieruchomość ta daje przestrzeń na realizację indywidualnych planów budowlanych oraz szansę na życie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lubawie.Działka ta położona jest w malowniczej części Sampławy, oferując przyszłym właścicielom spokój i bliskość przyrody, przy jednoczesnej łatwości dostępu do lokalnych udogodnień. Jest to idealna lokalizacja dla osób szukających miejsca na budowę domu marzeń z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie nie rezygnując z wygód życia blisko centrum.


Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5487 m² w , Sampławie gmina Lubawa. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie szkoły i sklepu, a także oferuje łatwy dostęp do drogi prowadzącej do działki, z możliwością podłączenia wody. Co więcej, istnieje możliwość podziału działki na trzy mniejsze części, z opcją zakupu tylko jednej z nich.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 498 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Sampława
 Cena:  219 000 PLN
 Powierzchnia:   5 487  m2
 Liczba pokoi:  0

Zbigniew Bączek

Kierownik