Działka na sprzedaż, Miński, Ludwinów

Numer zlecenia SGJIGU142
120 000 PLN 99 za m2
Powierzchnia:
1 215 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Powierzchnia :
35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Ludwinów
Lokalizacja:
Ludwinów
Powierzchnia:
1 215 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlano usługowej o imponującej powierzchni 1210m2, położonej w malowniczej miejscowości Ludwinów.

Działka znajduje się w urokliwym otoczeniu lasu ,co zapewnia niepowtarzalną atmosferę i bliskość z naturą. Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji zaledwie 6 kilometrów od trasy A2, zapewnia łatwy i szybki dostęp do głównych tras komunikacyjnych.

Jej oferuje nieograniczone możliwości dla inwestorów. Jej rozległy obszar pozwala na elastyczne zagospodarowanie terenu zarówno pod cele budowlane, jak i usługowe, co czyni ją idealną propozycją dla różnorodnych projektów inwestycyjnych.

Działka posiada dostęp do mediów, takich jak prąd, woda (kanalizacja i gaz w planach) , co ułatwia proces inwestycyjny. Z uwagi na swoje doskonałe położenie oraz rozległe możliwości zagospodarowania, ta działka budowlano usługowa posiada ogromny potencjał inwestycyjny.

Istnieje możliwość dokupienia jeszcze 12 działek.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
821 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Miński, Ludwinów
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   1 215  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Sawicka

Broker
Rating: 4.16 ?