Działka na sprzedaż, Pułtuski, Świeszewo, Świeszewo

Numer zlecenia SGJOJY596
389 000 PLN 62 za m2
Powierzchnia:
6 300 m2
Przeznaczenie:
Budowalana
Wymiary :
40X167

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Budowalana
Miasto:
Świeszewo
Lokalizacja:
Świeszewo
Powierzchnia:
6 300 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę siedliska położonego w miejscowości Świeszewo (gm.Pokrzywnica). Powierzchnia działki wynosi 6300 m2,wymiary (40X170). W skład zabudowań nieruchomości wchodzi dom z lat 70-tych o powierzchni 100m2 .Budynek jest do generalnego remontu lub ewentualnej rozbiórki .Na posesji znajduję się również budynek gospodarczy oraz drewutnia. Na działce znajdują się wszystkie niezbędne media takie jak prąd , woda (zarówno miejska jak i z własnego ujęcia) oraz szambo.Nieruchomość zlokalizowana jest w pierwszej linii zabudowy.Dojazd na działkę poprzez drogę publiczną utwardzoną.W sąsiedztwie dominuje zabudowa jednorodzinna oraz siedliskowa.Kupując tą nieruchomość możemy cieszyć się bliskością lasu oraz łąk.Do rzeki Narew około 3 km.

Lokalizacja; Pokrzywnica (6 km) Pułtusk (15 km ) Warszawa (około 50 km )Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 660 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Pułtuski, Świeszewo
 Cena:  389 000 PLN
 Powierzchnia:   6 300  m2
 Liczba pokoi:  0

Julia Smolińska

Broker
Rating: 5 ?