Działka na sprzedaż, Łódź, Bałuty, Zimna Woda

Numer zlecenia SGKECU396
199 000 PLN 214 za m2
Powierzchnia:
930 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
31x30

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Bałuty
Powierzchnia:
930 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Sprzedam działkę budowlaną położoną w doskonałej lokalizacji za cenę 199 000 PLN. To wyjątkowa okazja, aby zostać właścicielem gruntów w atrakcyjnej cenie oraz w miejscu, które gwarantuje komfort i prywatność.Działka ta jest idealną propozycją dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu. Dzięki swojemu położeniu, zapewnia nie tylko spokój i bezpieczeństwo, ale również łatwy dostęp do różnych udogodnień miejskich. W pobliżu znajdują się sklepy, placówki oświatowe oraz punkty usługowe, co czyni tę lokalizację wyjątkowo praktyczną.Cena za tę nieruchomość wynosi 199 000 PLN, co jest atrakcyjną ofertą w stosunku do jakości oraz możliwości, jakie ta działka oferuje. Jest to inwestycja, która z całą pewnością zwiększy swoją wartość w przyszłości, zważywszy na rosnące zainteresowanie takimi lokalizacjami.Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na osobiste spotkanie, aby na własne oczy przekonać się o potencjale, jaki kryje w sobie ta nieruchomość. To wyjątkowa szansa, aby zrealizować swoje marzenia o własnym domu w przemyślanie wybranej lokalizacji. Nie czekaj, ta oferta nie potrwa wiecznie!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 361 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Bałuty, Zimna Woda
 Cena:  199 000 PLN
 Powierzchnia:   930  m2
 Liczba pokoi:  0

Denys Petruk

Ekspert