Działka na sprzedaż, Słupski, Ustka

Numer zlecenia SGLODE227
21 100 000 PLN 1 667 za m2
Powierzchnia:
12 661 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Powierzchnia :
93-132

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Ustka
Lokalizacja:
Ustka
Powierzchnia:
12 661 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Prezentujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość gruntową o powierzchni 1,25 Ha położoną w rzadko spotykanej lokalizacji przy ul. Wczasowej w Ustce. Ostatnia działka na sprzedaż z tej lokalizacji w Ustce sprzedawana była 15 lat temu. Działka jest całkowicie uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja). Jest to prestiżowe osiedle najdroższych pensjonatów w Ustce (5-gwiazdkowy hotel Grand Lubicz, 4-gwiazdkowy hotel Royal Baltic itp.) Na działce istnieje możliwość wybudowania pensjonatu o powierzchni 5600 mkw, nie przekraczającego wysokości 50 m. Jedyna taka oferta dla inwestora/dewelopera w Ustce lub lokata kapitału. Do lasu 20 m, do morza zaledwie 250 m, do promenady 5 min pieszo. Cicha i spokojna okolica turystyczna.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
144 309 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Słupski, Ustka
 Cena:  21 100 000 PLN
 Powierzchnia:   12 661  m2
 Liczba pokoi:  0

Oleksii Lytvynenko

Master lider
Rating: 4 ?