Działka na sprzedaż, Skierniewicki, Stara Rawa

Numer zlecenia SGLUSU280
133 000 PLN 35 za m2
Powierzchnia:
3 800 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x80

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Stara Rawa
Lokalizacja:
Stara Rawa
Powierzchnia:
3 800 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Do sprzedania działka 3800 m2 o szerokości ok. 40 m wzdłuż drogi o nieregularnym kształcie. Droga, przy której znajduje się nieruchomość to droga gminna, asfaltowa, o małym natężeniu ruchu. Działka położona wśród zabudowań stanowiących tzw. zabudowę wsi. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa, zabudowa zagrodowa  oraz tereny rolne. Teren działki częściowo ogrodzony siatką na słupkach betonowych. W drodze dostępna jest energia elektryczna, woda, światłowód, studnia kanalizacji sanitarnej znajduje się na działce, 
Atutem jest atrakcyjne położenie w pobliżu obszaru chronionego krajobrazu oraz rezerwatu przyrody 'Rawka', jednocześnie z doskonałym dojazdem do tras wylotowych, np. ok. 20 min. do zjazdu na A2, 12 min. do zjazdu na S8, 12 min. do Skierniewic, 12 min. do Rawy Mazowieckiej.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
910 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Skierniewicki, Stara Rawa
 Cena:  133 000 PLN
 Powierzchnia:   3 800  m2
 Liczba pokoi:  0

Małgorzata Trębska

Kierownik