Działka na sprzedaż, Tucholski, Iwiec

Numer zlecenia SGLUZE506
400 000 PLN 11 za m2
Powierzchnia:
34 920 m2
Przeznaczenie:
Leśna
Wymiary :
45x770

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Leśna
Miasto:
Iwiec
Lokalizacja:
Iwiec
Powierzchnia:
34 920 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Marzysz o posiadłości w środku lasu, gdzie żaden sąsiad nie będzie zakłócał Twojego spokoju, gdzie życie płynie wolniej, a cisza brzmi inaczej..., to znaczy absolutnie.

Mam więc coś dokładnie dla Ciebie. Z olbrzymią przyjemnością przedstawiam Ci tę niesamowitą działkę. Jest ona położona  w  maleńkiej miejscowości Iwiec,
w sercu Borów Tucholskich, ale z dala od reszty wioski.
Nieruchomość tę  o kształcie zbliżonym do prostokąta  o wymiarach 45x770 metrów ze wszystkich czterech stron otacza las, a dojazd do niej jest możliwy jedną
z dwóch dróg stykających się z krótszymi bokami działki.
Pomimo tego, że nieruchomość  położona jest w lesie, to przez działkę przebiega linia energetyczna, umożliwiająca podłączenie do sieci.
Kilkadziesiąt lat temu działka była zabudowana siedliskiem, aktualnie  nadal istnieje możliwość zabudowania jej jednym lub dwoma domami mieszkalnymi.
Jeśli zamarzy Ci się wykopanie stawu, to naturalne ukształtowanie terenu to umożliwi.
Obecnie działka  porośnięta jest  w przeważającej większości kilkudziesięcioletnimi sosnami.

Potrafisz sobie wyobrazić swój dom w tak bajkowym miejscu jak właśnie to? Jestem przekonany, że tak. Budując go właśnie tutaj  przestaniesz marzyć o ciszy
i spokoju, bo krótko mówiąc będziesz je miał na co dzień. No może z małymi wyjątkami jak jelenie będą miały swoje rykowisko.
Jeśli zatęsknisz za miastem i zgiełkiem, to też nie będzie problemu, ponieważ do Bydgoszczy to około 1 godzina drogi, do Trójmiasta dwie godziny, a do Tucholi tylko kilkanaście minut.

Chcesz o coś zapytać lub przekonać się osobiście jak bardzo urocze jest to miejsce, to proszę zadzwoń. Chętnie we wszystkim pomogę.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 736 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paulina Bilicka
Ekspert kredytowy Credipass
Tucholski, Iwiec
 Cena:  400 000 PLN
 Powierzchnia:   34 920  m2
 Liczba pokoi:  0

Paulina Bilicka

Kierownik