Działka na sprzedaż, Chojnicki, Złotowo

Numer zlecenia SGMANE292
60 000 PLN 30 za m2
Powierzchnia:
2 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
198/202

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Złotowo
Lokalizacja:
Złotowo
Powierzchnia:
2 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, korzystając z okazyjnych cen i możliwości zakupu działki w jednej z najpiękniejszych okolic Złotowa/ Czerska. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na oglądanie nieruchomości. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na inwestycję w piękne i spokojne miejsce.

Ta oferta to nie tylko możliwość wyboru działki według indywidualnych preferencji, ale również okazja do zainwestowania w nieruchomości o dużym potencjale wzrostu wartości. Dzięki wyjątkowemu położeniu i atrakcyjnemu otoczeniu, inwestycja ta zapewnia szanse na zyskowne oraz satysfakcjonujące przedsięwzięcie.

Istnieje możliwość zakupu większej ilości ziemi, co stanowi świetną opcję dla inwestorów oraz dla osób pragnących posiadania większego obszaru do własnej aranżacji. Lokalizacja ta jest otoczona piękną, naturalną scenerią i oferuje niepowtarzalne widoki oraz atmosferę, zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Na sprzedaż piękna działki o powierzchni 2 000 m2, położona w spokojnej i malowniczej okolicy Wybudowanie pod Łubnę, blisko centrum Czerska. Cena ofertowa za działkę o powierzchni 2000m2.. Działka znajduje się niedaleko galerii handlowej, co zapewnia łatwy dostęp do różnego rodzaju usług i sklepów. Dodatkowo, okoliczna natura i bliskość lasów, pól oraz łąk czynią tę lokalizację wyjątkową i idealną dla osób szukających spokoju oraz kontaktu z naturą.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
410 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Chojnicki, Złotowo
 Cena:  60 000 PLN
 Powierzchnia:   2 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Wanessa Kasprzak

Doradca