Działka na sprzedaż, Wołomiński, Marianów, Leśna

Numer zlecenia SGMEDY755
830 000 PLN 110 za m2
Powierzchnia:
7 517 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
34*195

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Marianów
Lokalizacja:
Marianów
Powierzchnia:
7 517 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego terenu znajdującego się w malowniczej i spokojnej okolicy w Marianowie. Działka ta, o dużym potencjale inwestycyjnym, idealnie nadaje się na realizację marzeń o własnym kącie na łonie natury lub pod inwestycje deweloperska. Działka częściowo zalesiona, graniczy z lasem. Jest to idealne miejsce na budowę kilku domów lub stworzenie oazy spokoju dla rodziny poszukującej ucieczki od miejskiego zgiełku. 
Media w drodze, jest pozwolenie na budowę. W okolicy domy jednorodzinne i letniskowe. Teren nie ogrodzony, płaski. 3 km do rzeki Bug. 


sale offer of a large plot of land located in a picturesque and quiet area in Marianów. This plot, with great investment potential, is ideal for realizing your dreams of having your own place in the bosom of nature or for a development investment. The plot is partially wooded, bordering the forest. It is an ideal place to build several houses or create an oasis of peace for a family looking to escape the hustle and bustle of the city.

Utilities are on the way, there is a building permit. There are single-family houses and summer houses in the area. The area is not fenced, flat. 3 km to the Bug River.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 677 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Marianów, Leśna
 Cena:  830 000 PLN
 Powierzchnia:   7 517  m2
 Liczba pokoi:  0

Magdalena Malinowska

Broker
Rating: 5 ?