Działka na sprzedaż, Iławski, Tynwałd

Numer zlecenia SGMENA820
85 000 PLN 142 za m2
Powierzchnia:
600 m2
Przeznaczenie:
Leśna
Wymiary :
21X47

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Leśna
Miasto:
Tynwałd
Lokalizacja:
Tynwałd
Powierzchnia:
600 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na oglądanie, aby na własne oczy przekonać się o unikalności tej oferty i potencjale tkwiącym w tej lokalizacji. Nie przegap okazji na stworzenie własnego, wyjątkowego miejsca na ziemi, w harmonii z naturą, a jednocześnie blisko do wszystkich potrzebnych usług i rozrywek, które oferuje Iława.

Bliskość lasu i jeziora sprawia, że każdy dzień tutaj to nowa przygoda odkrywania przyrody, a także możliwość aktywnego wypoczynku w otoczeniu wody i zieleni.

Działka o powierzchni 600 mkw zapewnia przestrzeń na realizację własnych projektów, oferując jednocześnie dostęp do wspaniałych widoków i czystego, świeżego powietrza. Lokalizacja ta łączy w sobie uroki życia na wsi z wygodą szybkiego dostępu do udogodnień miejskich Iławy.

Na sprzedaż urocza działka budowlana o cenie 85 000 PLN, zlokalizowana w malowniczej okolicy Iławy, w dzielnicy Tynwałd, przylegająca do jeziora i lasu. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju oraz bliskości z naturą.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
581 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Tynwałd
 Cena:  85 000 PLN
 Powierzchnia:   600  m2
 Liczba pokoi:  0

Izabela Gurba

Agent
Rating: 3.81 ?