Działka na sprzedaż, Szczecinecki, Brzeźno

Numer zlecenia SGMIRY709
160 000 PLN 80 za m2
Powierzchnia:
1 990 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Powierzchnia :
1990

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Brzeźno
Lokalizacja:
Brzeźno
Powierzchnia:
1 990 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

 Oferuje działkę na sprzedaż o powierzchni 1990 m², zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Brzeźno . Brzeźno jest miejscowością, położoną zaledwie 14 km od Szczecinka. Nieruchomość posiada przeznaczenie pod zabudowę letniskową, co czyni ją idealną dla tych, którzy marzą o budowie domku letniskowego  zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami. Z działki roztacza się piękny widok na okolicę , a w niedalekiej odległości znajduje się sąsiedztwo. Jest to doskonała okazja dla osób, które chcą stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia w pięknej okolicy. Jedną z kluczowych zalet tej nieruchomości jest dostępność prądu, wody, kanalizacji.  Infrastruktura znajduje się w drodze, co znacznie ułatwia proces podłączenia mediów. Teren nieruchomości  położony jest w obszarze  natura 2000. Obszar Natura 2000 to gwarancja nieskazitelnej przyrody, czystego powietrza oraz pięknych widoków, idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta oraz ceniących kontakt z naturą. W pobliżu znajduje się jezioro, które przyciągają  licznych miłośników rekreacji na świeżym powietrzu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 094 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jessica Liberkowska
Ekspert kredytowy Credipass
Szczecinecki, Brzeźno
 Cena:  160 000 PLN
 Powierzchnia:   1 990  m2
 Liczba pokoi:  0

Bartosz Zieliński

Broker