Działka na sprzedaż, łomżyński, Jankowo-Młodzianowo

Numer zlecenia SGMIZO553
2 850 000 PLN 89 za m2
Powierzchnia:
32 102 m2
Przeznaczenie:
Leśna
Wymiary :
200x180x180x210

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Leśna
Miasto:
Jankowo-Młodzianowo
Lokalizacja:
Jankowo-Młodzianowo
Powierzchnia:
32 102 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Oferujemy teren inwestycyjny po funkcjonującym niegdyś, znanym ośrodku wypoczynkowym. Rozmieszczenie działki na leśnej skarpie, kilka metrów od brzegu Narwi tworzy unikatowe widoki i klimat tego miejsca. Ogrodzony teren w znaczącej części porośnięty jest 60-letnim lasem iglastym z niewielką ilością drzew liściastych, a w części rekreacyjnej - krzewów i innej zieleni. Posiadłość zaopatrzono w lokalny wodociąg z własnym ujęciem wody i budynkiem hydroforni oraz możliwością przyłączenia do sieci miejskiej, lokalną oczyszczalnię ścieków i sieć energetyczną (zasilanie linią napowietrzną 15 kV z Nowogrodu) ze stacją transformatorową na terenie nieruchomości. Proponowany plan inwestycyjny dla tego obiektu zakłada wykorzystanie jedynej w swoim rodzaju bazy na Kurpiowszczyźnie i stworzenie nowoczesnego ośrodka zapewniającego wszystko, co potrzebne do wypoczynku. Kluczowymi elementami mają być nowoczesne domki dla 100 osób, restauracja, bar, basen, przystań rzeczna. Jankowo zaprasza już teraz!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
19 492 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Anna Mroczkowska
Ekspert kredytowy Credipass
łomżyński, Jankowo-Młodzianowo
 Cena:  2 850 000 PLN
 Powierzchnia:   32 102  m2
 Liczba pokoi:  0

Robert Majtas

Doradca