Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Skoroszów

Numer zlecenia SGMOFU626
120 000 PLN 94 za m2
Powierzchnia:
1 274 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
20 x 60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Skoroszów
Lokalizacja:
Skoroszów
Powierzchnia:
1 274 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Urocza działka pod lasem który jest częścią wielkiego kompleksu leśnego Doliny Baryczy. Jeśli lubisz bezpośredni kontakt z przyrodą to poczujesz się tu bardzo komfortowo. Będziecie tu mieli na wyciągnięcie ręki mnóstwo terenów spacerowych, ścieżek rowerowych i sekretnych miejsc z dla od ludzi do których będziecie mogli udawać się 'jak do siebie'. W tym miejscu każda pora roku oferuje coś nowego i niepowtarzalnego. Kwiaty, drzewa, mchy .... . Mnóstwo ptaków i zwierząt do podglądania, bo orły kruki, sarny, jelenie to tu normalni bywalcy. Działka co prawda nie jest uzbrojona ale media znajdują się w niedalekim sąsiedztwie. Dla działki wydane są warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Jest możliwość dokupienia sąsiedniej działki, wtedy łączna powierzchnia rośnie do imponujących 30 arów. Cena metra kwadratowego tej działki poniżej 95 zł to dobra cena!  


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
821 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dawid Intrys
Ekspert kredytowy Credipass
Trzebnicki, Skoroszów
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   1 274  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Truszczyński

Ekspert
Rating: 5 ?