Działka na sprzedaż, Pułtuski, Ciepielin

Numer zlecenia SGNEBA839
265 000 PLN 53 za m2
Powierzchnia:
5 000 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
41 x131

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Ciepielin
Lokalizacja:
Ciepielin
Powierzchnia:
5 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Nie czekaj, to może być Twoja szansa na budowę domu marzeń lub przemyślaną inwestycję na przyszłość. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej nieruchomości.

Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i kontakt z naturą. Bliskość lasu zapewnia nieskończone możliwości dla miłośników aktywnego wypoczynku, spacery, jogging.

Podsumowując, jeśli szukasz spokoju, ciszy oraz możliwości aktywnego wypoczynku z dala od zgiełku miasta, to oferujemy ci przestronną działkę znajdującą się w bliskim sąsiedztwie lasu, która może stać się Twoim własnym azylem lub przyszłą inwestycją.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 812 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Pułtuski, Ciepielin
 Cena:  265 000 PLN
 Powierzchnia:   5 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Arkadiusz Jarosz

Agent