Działka na sprzedaż, Legionowski, Legionowo, Świerkowa

Numer zlecenia SGNEMY833
999 000 PLN 689 za m2
Powierzchnia:
1 450 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
50 x 29

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Legionowo
Lokalizacja:
Legionowo
Powierzchnia:
1 450 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1 450,00 m², położona w malowniczej lokalizacji Legionowo. Cena wynosi 999 000 PLN, co przekłada się na atrakcyjną cenę około 688 PLN za metr kwadratowy.Działka charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, oferując przyszłym właścicielom zarówno spokój i bezpieczeństwo, jak i łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Legionowo, będąc dynamicznie rozwijającym się miastem, oferuje wysoki komfort życia, bliskość szkół, sklepów, restauracji oraz dogodnych połączeń komunikacyjnych z Warszawą.Działka, którą prezentujemy, jest idealna dla osób marzących o zbudowaniu własnego, wymarzonego domu. Jej duża powierzchnia pozwoli na realizację nawet najbardziej ambitnych projektów architektonicznych, oferując przestrzeń nie tylko na komfortowy dom, ale także na ogrod, miejsce relaksu czy rekreacji dla całej rodziny.Termin inwestycji w działkę budowlaną w Legionowie to decyzja, która przyniesie radość i zadowolenie z inwestycji na lata. Lokalizacja ta gwarantuje wzrost wartości nieruchomości, co czyni zakup nie tylko trafioną decyzją życiową, ale również dobrą inwestycją kapitałową.Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na spotkanie, podczas którego będzie można na własne oczy zobaczyć tę wyjątkową działkę i przekonać się, jak wiele może ona zaoferować. Nie przegap okazji na stworzenie własnego, idealnego miejsca na ziemi w Legionowie.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 832 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Monika Domańska
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Legionowo, Świerkowa
 Cena:  999 000 PLN
 Powierzchnia:   1 450  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Wilkosz

Broker
Rating: 4.45 ?