Działka na sprzedaż, Jasielski, Warzyce

Numer zlecenia SGNOPU801
255 000 PLN 55 za m2
Powierzchnia:
4 600 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
98x47

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Warzyce
Lokalizacja:
Warzyce
Powierzchnia:
4 600 m2
Media:
Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlano-rolne o łącznej powierzchni 46 arów, położone na przedmieściach Jasła. Nieruchomość płaska w kształcie prostokąta o zbliżonych wymiarach 98 x 47 metrów, położona bezpośrednio przy zjeździe z drogi gminnej, z III klasą gruntu. Na działce kanalizacja oraz prąd, pozostałe media w drodze. Połowa działek (od strony drogi) znajduje się pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, dopuszczającym wybudowanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego.  Miejsce wyjątkowo ciche a zarazem dobrze skomunikowane. Do centrum Jasła samochodem około 10 minut, w pobliżu szkoła podstawowa, sklep czy też kościół. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, z obu stron ogrodzona.

Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam również na prezentację w celu lepszego zapoznania się z ofertą.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 744 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Jasielski, Warzyce
 Cena:  255 000 PLN
 Powierzchnia:   4 600  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Rąpała

Broker