Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Skoroszów, Skoroszów

Numer zlecenia SGPOSY501
240 000 PLN 81 za m2
Powierzchnia:
2 981 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
60 x 45

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Skoroszów
Lokalizacja:
Skoroszów
Powierzchnia:
2 981 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Ładna duża działka pod lasem który jest częścią wielkiego kompleksu leśnego Doliny Baryczy. Jeśli lubisz bezpośredni kontakt z przyrodą to poczujesz się tu bardzo komfortowo. Będziecie tu mieli na wyciągnięcie ręki mnóstwo terenów spacerowych, ścieżek rowerowych i sekretnych miejsc z dla od ludzi do których będziecie mogli udawać się "jak do siebie". W tym miejscu każda pora roku oferuje coś nowego i niepowtarzalnego. Ptaki, zwierzęta, kwiaty, drzewa, mchy .... , to wszystko tuż za rogiem. Działka co prawda nie jest uzbrojona ale media znajdują się w niedalekim sąsiedztwie. Dla działki wydane są warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Na nieruchomość skladają się dwie działki geodezyjne i każda z nich ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. We wsi jest wszytko co potrzeba do spokojnego życia szkoła , sklep, ośrodek zdrowia.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 641 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dawid Intrys
Ekspert kredytowy Credipass
Trzebnicki, Skoroszów
 Cena:  240 000 PLN
 Powierzchnia:   2 981  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Truszczyński

Master lider
Rating: 3 ?