Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Wilcza Góra, Jasna

Numer zlecenia SGPUKE125
1 988 800 PLN 421 za m2
Powierzchnia:
4 727 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
23x205,5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Wilcza Góra
Lokalizacja:
Wilcza Góra
Powierzchnia:
4 727 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 727 m², zlokalizowana w malowniczej okolicy Lesznowoli, w części Wilcza Góra, na ulicy Jasna. Działka o wymiarach 23x205,5 m² jest idealnym miejscem na realizację marzeń o własnym domu jednorodzinnym. 
Położenie działki zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej. Okolica charakteryzuje się obecnością szkół, do których dzieci mogą dojeżdżać szkolnym autobusem, przedszkoli oraz sklepów, dostarczając wszystko, co niezbędne dla codziennego funkcjonowania. Komunikacja z centrum jest szybka i wygodna dzięki liniom autobusowym 737, L-1, L-5.
Atrakcyjna inwestycja zarówno dla deweloperów, jak i osób poszukujących miejsca na budowę wymarzonego domu. Okolica oferuje spokój i bezpieczeństwo, jednocześnie pozostając w dogodnej odległości od udogodnień miejskiego życia.
To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, naturę oraz komfort życia na wysokim poziomie.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia spotkania, które pozwoli Państwu na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tej oferty.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 602 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Szuchnik
Ekspert kredytowy Credipass
Piaseczyński, Wilcza Góra, Jasna
 Cena:  1 988 800 PLN
 Powierzchnia:   4 727  m2
 Liczba pokoi:  0

Anna Górska

Broker
Rating: 5 ?