Działka na sprzedaż, Pabianicki, Szynkielew

Numer zlecenia SGPUZA327
300 000 PLN 38 za m2
Powierzchnia:
7 987 m2
Przeznaczenie:
Budowalana
Wymiary :
35/209

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Budowalana
Miasto:
Szynkielew
Lokalizacja:
Szynkielew
Powierzchnia:
7 987 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Wyobraź sobie swoje letnie miejsce odpoczynku na działce o powierzchni 7988 metrów kwadratowych, gdzie każdy dzień może być wakacyjną przygodą. Ta przepiękna działka oferuje nie tylko przestrzeń do zabudowy letniskowej, ale również możliwość stworzenia swojego wymarzonego miejsca na ziemi. Znajdująca się w otoczeniu natury działka stwarza idealne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku miasta. Pozwól swojej wyobraźni swobodnie rozwinąć się na tej malowniczej przestrzeni i stwórz swój raj pod słońcem. To miejsce czeka na Ciebie, byś mógł zbudować swój wymarzony dom letniskowy i cieszyć się spokojem oraz pięknem natury każdego dnia.Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tej unikalnej nieruchomości i rozpocząć planowanie swojej wymarzonej letniej rezydencji!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 052 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Pabianicki, Szynkielew
 Cena:  300 000 PLN
 Powierzchnia:   7 987  m2
 Liczba pokoi:  0

Rafał Nawacki

Ekspert
Rating: 5 ?