Działka na sprzedaż, Iławski, Tynwałd

Numer zlecenia SGREKI364
195 000 PLN 65 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Budowalana
Powierzchnia :
...

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Budowalana
Miasto:
Tynwałd
Lokalizacja:
Tynwałd
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł zbudować dom swoich marzeń, ta działka jest idealnym wyborem. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd do centrum Iławy, co zapewnia dostęp do pełnej oferty kulturowej i rozrywkowej miasta.

Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, w sąsiedztwie jeziora Jeziorak co zapewnia przyszłym mieszkańcom idealne warunki do życia. Teren jest płaski, co ułatwia proces budowy i pozwala na swobodne zaplanowanie przestrzeni wokół przyszłego domu.


Sprzedam wyjątkową działkę siedliskową położoną w miejscowości Tynwałd. Cena ofertowa to 250 000 PLN, co stanowi atrakcyjną propozycję dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 334 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Tynwałd
 Cena:  195 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Danuta Lewandowska

Ekspert
Rating: 5 ?