Działka na sprzedaż, Nowodworski, Lorcin

Numer zlecenia SGRIPY241
166 500 PLN 50 za m2
Powierzchnia:
3 300 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
77x76x30x62

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Lorcin
Lokalizacja:
Lorcin
Powierzchnia:
3 300 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Oferujemy na sprzedaż świetnie usytuowaną działkę rolno-budowlaną o powierzchni aż 3300m2. Nieruchomość ta znajduje się w spokojnej okolicy, wśród pól i lasów centralnej części Mazowsza. Położona jest ona w niedalekiej odległości od Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie w pobliskim Serocku oferowane są liczne atrakcje turystyczne. W bezpośredniej bliskości istnieją już budynki jednorodzinne więc pozyskanie pozwolenia i zamieszkanie w swoim wymarzonym domu dla jej nowego nabywcy może wkrótce stać się faktem. Śpiew ptaków i szum kołyszących się drzew jest elementem towarzyszącym mieszkańcom tej okolicy każdego dnia. Działka ta stanowi świetną propozycję budowlaną dla chcących zamieszkać tam na stałe, dla tych myślą o założeniu na tym terenie własnej działalności gospodarczej lub też z uwagi na swoją atrakcyjną cenę będzie ona doskonałą lokatą kapitału na przyszłość.


Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 139 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Lorcin
 Cena:  166 500 PLN
 Powierzchnia:   3 300  m2
 Liczba pokoi:  0

Sławomir Trzeszkowski

Doradca