Działka na sprzedaż, Szczycieński, Nowe Gizewo

Numer zlecenia SGROCY754
159 000 PLN 97 za m2
Powierzchnia:
1 631 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
58x28

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Nowe Gizewo
Lokalizacja:
Nowe Gizewo
Powierzchnia:
1 631 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka położona na obrzeżach Szczytna - Nowe Gizewo. Z dwóch stron niezagospodarowana łąka. Z przodu działki droga z jednej strony dom po sąsiedzku. Okolica cicha, willowa, blisko las spokój. Media w drodze. Bliskość miasta to zaleta - szkoła, sklepy, apteki itp.


The plot is located on the outskirts of Szczytno - Nowe Gizewo. An undeveloped meadow on both sides. There is a road in front of the plot and a house next door on one side. Quiet, residential area, close to the forest, peace and quiet. Media on the way. Proximity to the city is an advantage - school, shops, pharmacies, etc.

Prześlij opinięCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 087 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Szczycieński, Nowe Gizewo
 Cena:  159 000 PLN
 Powierzchnia:   1 631  m2
 Liczba pokoi:  0

Janusz Miłek

Doradca