Działka na sprzedaż, Pruszkowski, Nadarzyn, Komorowska

Numer zlecenia SGRUKI461
8 281 000 PLN 696 za m2
Powierzchnia:
11 900 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
150*85

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Nadarzyn
Lokalizacja:
Nadarzyn
Powierzchnia:
11 900 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana o powierzchni 11 900 m², położona w Nadarzynie, powiat pruszkowski.
Działka ma wymiary 85 m x 150 m i jest oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem U/M (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej MU z siedliskami rolniczymi MU/MR). Oznaczenie to pozwala na realizację projektów związanych z usługami handlowymi, gastronomicznymi, rzemieślniczymi, administracyjnymi, usługami dla mieszkańców oraz budownictwem mieszkaniowym jednorodzinnym (zarówno domów wolnostojących, jak i bliźniaczych). 
Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Jest doskonale skomunikowana z miastem, dzięki obecności linii autobusowych 711, 733 oraz innych linii lokalnych, co zapewnia łatwy dostęp do różnych części miasta i okolic. Odległość do centrum Nadarzyna wynosi zaledwie 1,5 km, co umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta.

Dodatkowym atutem jest bliskość zjazdu na trasę S8, oddalonego tylko o 1 km, co znacząco ułatwia podróże zarówno do Warszawy, jak i innych dużych miast w Polsce. W pobliżu znajduje się również szkoła oraz przedszkole, co jest dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi.

Lokalizacja oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia oraz prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu są sklepy, punkty usługowe i inne udogodnienia, co czyni tę nieruchomość idealnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i do pracy.

Zabudowana część działki (2 000 m²) obejmuje dom i budynki garażowo-warsztatowe.
Reszta działki oferuje duży potencjał inwestycyjny, z możliwością realizacji różnych projektów usługowych i mieszkalnych.
Dom z lat 80.:
Powierzchnia: 200 m²
Pomieszczenia: 5 pokoi, 2 kuchnie, WC, łazienka
Ogrzewanie: Pompa ciepła
Zainstalowana fotowoltaika
Zabudowania garażowo-warsztatowe:
Każdy budynek po około 150 m²

Idealne dla inwestorów i osób prywatnych szukających terenu pod działalność usługową lub mieszkalną. Zapraszam do kontaktu!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
56 636 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Credipass
Pruszkowski, Nadarzyn, Komorowska
 Cena:  8 281 000 PLN
 Powierzchnia:   11 900  m2
 Liczba pokoi:  0

Renata Duszyńska

Doradca