Działka na sprzedaż, Zambrowski, Rutki-Kossaki, Zawadzka

Numer zlecenia SGSECE149
730 000 PLN 100 za m2
Powierzchnia:
7 300 m2
Przeznaczenie:
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Rutki-Kossaki
Lokalizacja:
Rutki-Kossaki
Powierzchnia:
7 300 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

W naszej ofercie wyjątkowa w regionie nieruchomość, a zarazem doskonała inwestycja dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do rozwijania własnej działalności produkcyjnej, magazynowej - na sprzedaż działka "pod inwestycję" o pow. 7300 m. kw. Jednocześnie jest to teren będący integralnym elementem większej przestrzeni o łącznej powierzchni ponad 13000 m. kw. Może doskonale funkcjonować autonomicznie lub w połączeniu z przyległymi działkami i budynkami, tworząc doskonałą bazę logistyczną. Niebagatelną zaletą jest lokalizacja oferowanej nieruchomości - Rutki-Kossaki to miejscowość położona w ciągu drogi 679, tuż przy węźle Mężenin trasy S8 (Warszawa - Białystok). Oznacza to doskonały dostęp do głównych tras komunikacyjnych, co jest nieocenionym atutem dla działalności wymagających sprawnej logistyki i szybkiego dostępu do innych regionów. Sprzedający rozważy również sprzedaż całości nieruchomości, w której skład wchodzi prezentowany teren. Obecnie nieruchomość można uznać za doskonały "gotowiec inwestycyjny" z racji aktualnej umowy wynajmu i płynących z jej tytułu przychodów. Umowa wynajmu nie stanowi przeszkody w sprzedaży działki. Ogłoszenia sprzedaży pozostałych obiektów wchodzących w skład nieruchomości są również dostępne w wyłącznej ofercie Metrohouse Łomża.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania oraz oglądania nieruchomości. To wyjątkowa okazja, aby nabyć obiekt przemysłowy z dużym potencjałem, w atrakcyjnej cenie i doskonałej lokalizacji. Nie przegap szansy na rozwój swojej działalności w miejscu, które oferuje mnóstwo możliwości.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 993 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Anna Mroczkowska
Ekspert kredytowy Credipass
Zambrowski, Rutki-Kossaki, Zawadzka
 Cena:  730 000 PLN
 Powierzchnia:   7 300  m2
 Liczba pokoi:  0

Robert Majtas

Broker