Działka na sprzedaż, Rzeszowski, Krasne

Numer zlecenia SGSIRA228
800 000 PLN 160 za m2
Powierzchnia:
5 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
29x170

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Krasne
Lokalizacja:
Krasne
Powierzchnia:
5 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Biuro Metrohouse, ma przyjemność przedstawić Pańśtwu  działkę o powierzchni 50 arów, o wymiarach 29 x 172 metry, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Krasnym. Ze względu na atrakcyjną cenę za ar jest to idealna oferta jako lokata kapitału. 
Działka większości skłąda się z gruntu klasy IIIa.  Dodatkowym atutem jest dostęp do mediów, które znajdują się na sąsiednich działkach, co ułatwia proces przyłączenia się do sieci infrastruktury, Istniej możliwość dokupienia sąsiednich gruntów o podbnym arale. 

Ta unikalna nieruchomość jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących terenu pod własne inwestycje z uwagi na swoje dogodne wymiary i potencjał rozwojowy. Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie w celu bliższego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 471 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszowski, Krasne
 Cena:  800 000 PLN
 Powierzchnia:   5 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Piotr Mazur

Broker
Rating: 4.15 ?