Działka na sprzedaż, Wejherowski, Reda

Numer zlecenia SGSOSY622
390 000 PLN 39 za m2
Powierzchnia:
10 000 m2
Przeznaczenie:
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Reda
Lokalizacja:
Reda
Powierzchnia:
10 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Reda, położona w województwie pomorskim, to miejscowość oferująca bezpośredni dostęp do najpiękniejszych atrakcji regionu, w tym do Trójmiasta oraz nadmorskich kurortów. Dzięki doskonałej lokalizacji, znajdujące się tutaj działki stanowią idealne miejsce dla osób ceniących sobie zarówno spokój, jak i aktywny wypoczynek na łonie natury. Inwestując w działki rolne w Redzie, zyskujesz nie tylko kawałek ziemi, ale również możliwość bycia częścią rozwijającej się społeczności.Na uwagę zasługuje również łatwy dostęp do pobliskich miast oraz infrastruktury, co dodatkowo podnosi atrakcyjność tych działek. Wyobraź sobie dom w otoczeniu zieleni, gdzie każdy dzień zaczyna się od widoku rozległych pól i śpiewu ptaków.Działki znajdują się w malowniczej lokalizacji, co czyni je idealnym wyborem dla osób szukających spokoju oraz kontaktu z naturą. Tereny rolne oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie, co stanowi doskonałą inwestycję z myślą o przyszłości.


Działki rolne na sprzedaż! Oferuję trzy działki rolne o powierzchniach 3 000 m², 4 000 m² oraz 3 000 m² po atrakcyjnej cenie 39 PLN za m². Istnieje możliwość zakupu działek razem lub osobno, co daje elastyczność w zależności od potrzeb kupującego.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 667 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Wejherowski, Reda
 Cena:  390 000 PLN
 Powierzchnia:   10 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Dariusz Adamczyk

Doradca