Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Świętochów, Spokojna

Numer zlecenia SGSUFY356
750 000 PLN 125 za m2
Powierzchnia:
6 000 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
20x300

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Świętochów
Lokalizacja:
Świętochów
Powierzchnia:
6 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Wyjątkowa działka w urokliwym miejscu

Nieruchomość z ogromnym potencjałem,

Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę o powierzchni 0,6 ha o wymiarach 20x300, znajdującą się w Świętochowie. Ta wyjątkowa nieruchomość daje mnóstwo możliwości na realizację swoich marzeń o własnym domu czy ogrodzie. Działka położona jest w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych oraz stadniny koni i kilku innych atrakcji, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników natury i zwierząt, lubiących spędzać aktywnie czas! Urokliwe otoczenie sprawia, że chce się tu przebywać i korzystać z możliwości jakie dają okoliczne atrakcje oraz przyroda. Możliwość budowy domów jednorodzinnych, dwu-lokalowych. Na miejscu woda i prąd.

Klimat panujący w tym miejscu jest szczególnie wyjątkowy! A gdy będziesz potrzebować dostać się do miasta...5 min autem i gotowe!Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 129 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Szuchnik
Ekspert kredytowy Credipass
Piaseczyński, Świętochów, Spokojna
 Cena:  750 000 PLN
 Powierzchnia:   6 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Wioletta Bochenek

Agent