Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Władysławów

Numer zlecenia SGSUJU359
3 072 900 PLN 300 za m2
Powierzchnia:
10 243 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
347,2x29,5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Władysławów
Lokalizacja:
Władysławów
Powierzchnia:
10 243 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana o powierzchni 10 243 m³, położona w malowniczej miejscowości Władysławów gm. Lesznowola.
Działka ma wymiary 29,5m x347,2m  i jest oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem U/M, co oznacza możliwość realizacji projektów związanych z usługami handlowymi, gastronomicznymi, rzemieślniczymi, administracyjnymi, usługami dla mieszkańców oraz budownictwem mieszkaniowym jednorodzinnym, zarówno domów wolnostojących, jak i bliźniaczych.
Maksymalny wskaźnik zabudowy wynosi 50%,
Minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej na poziomie 30%.,
Minimalna powierzchnia działki budowlanej to 1 000 m² z tolerancją do 10%.

Media: gaz, kanalizacja, prąd, woda w działce.

Ta unikatowa nieruchomość daje niepowtarzalną okazję dla dewelopera do stworzenia nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego lub ekskluzywnej enklawy domów w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Odznaczając się wyjątkowym położeniem wśród zielonych terenów oraz bliskością do głównych arterii komunikacyjnych, działka ta stanowi inwestycję z ogromnym potencjałem.

Lesznowola, a zwłaszcza jej część Władysławów, to malownicza i spokojna okolica, która zapewnia idealne warunki do życia. Bliskość przyrody, a jednocześnie łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej i głównych dróg komunikacyjnych czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym. Ta przestrzeń oferuje doskonałe możliwości dla osób poszukujących spokoju, jak i tych, którzy cenią sobie aktywny sposób życia na łonie natury. Zapraszamy do rozpoczęcia realizacji Państwa marzeń o własnym, idealnie zlokalizowanym domu czy inwestycji w sercu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Stan prawny nieruchomości: Własność z KW.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
21 016 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Szuchnik
Ekspert kredytowy Credipass
Piaseczyński, Władysławów
 Cena:  3 072 900 PLN
 Powierzchnia:   10 243  m2
 Liczba pokoi:  0

Tomasz Stępień

Kierownik