Działka na sprzedaż, Poznański, Swarzędz

Numer zlecenia SGTAPI935
990 000 PLN 396 za m2
Powierzchnia:
2 500 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Powierzchnia :
53 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Swarzędz
Lokalizacja:
Swarzędz
Powierzchnia:
2 500 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Jedna z najatrakcyjniejszych działek okolic Swarzędza,-  Gruszczyn 
Wyjątkowo pięknie położona działka o powierzchni 2500 mkw, w zaciszu przyrody, w otoczeniu lasu,  a jednocześnie tuż przy rozwiniętej strefie miejskiej doskonale skomunikowanej z Poznaniem,
Dojazd drogą utwardzoną z kostki brukowej, ostatnie 60 m utwardzoną, ulica kameralna, o małym ruchu, ale jednocześnie bardzo estetyczna i wygodna ze względu na swoją szerokość. W ulicy znajdują się wszystkie media: sieć energetyczna, wodna, kanalizacja sanitarna i deszczowa, gazowa oraz teletechniczna.
Widok z wybudowanej nieruchomości będzie niebywały, atutem działki jest praktycznie bliski dostęp do jeziora Swarzędzkiego, co może być świetną propozycją dla pasjonatów sportów wodnych 
W okolicy znajduje się  wiele terenów spacerowych i tras rowerowych, a w niedalekiej odległość pełne zaplecze handlowo-usługowe (sklepy, restauracje, placówki medyczne).
W pobliżu działki znajduje się pojedyncza zabudowa jednorodzinna i ogrody działkowe, co jeszcze bardziej wpływa na kameralność działki.
Dojazd dogodny drogą z kostki brukowej, kawałek utwardzoną,

MPZP: Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania. Istnieje możliwość zabudowy do 250m2. czyli budynek o powierzchni ok 500 mkw, może posiadać dwie kondygnacje plus podpiwniczenie.
Do działki przynależy teren wspólny o powierzchni 18 tys.m2 wraz z prywatnym lasem, możliwością wykonania prywatnego stawu, możliwością zagospodarowania miejsc rekreacji
cena netto


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 771 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Krzysztof Ziemkowski
Ekspert kredytowy Credipass
Poznański, Swarzędz
 Cena:  990 000 PLN
 Powierzchnia:   2 500  m2
 Liczba pokoi:  0

Alina Zybała-Melosik

Kierownik