Działka na sprzedaż, Jasielski, Niegłowice

Numer zlecenia SGTEVO314
149 000 PLN 94 za m2
Powierzchnia:
1 593 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
61x39

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Niegłowice
Lokalizacja:
Niegłowice
Powierzchnia:
1 593 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Oferuję na sprzedaż działkę w Niegłowicach o powierzchni około 16 arów. Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Niegłowice, w powiecie jasielskim. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta o głównych wymiarach 61 m na 39 m. Ukształtowanie powierzchni terenu działki jest płaskie i w chwili obecnej porośnięte trawą i pojedynczymi drzewami. Dojazd do nieruchomości bardzo wygodny i prosty, prowadzący z cichej drogi asfaltowej. Działka posiada wydane warunki zabudowy na wolnostojący budynek mieszkalny. Media dostępne w odległości około 100 metrów. Położona w cichej i spokojnej okolicy pośród dużej ilości zieleni, przez co staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jeśli szukasz działki pod budowę własnego domu, ta propozycja jest doskonałym wyborem.
Zachęcam do zakupu i zapoznania się z ofertą. Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie i zapraszam również na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 019 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Jasielski, Niegłowice
 Cena:  149 000 PLN
 Powierzchnia:   1 593  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamil Tomkowicz

Ekspert