Działka na sprzedaż, Wejherowski, Szemud, Spacerowa

Numer zlecenia SGTEZI302
590 000 PLN 360 za m2
Powierzchnia:
1 641 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
47x70x70x32x22

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Szemud
Lokalizacja:
Szemud
Powierzchnia:
1 641 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Atrakcyjna działka budowlana w Szemudzie o powierzchni 1641 mkw w otoczeniu lasu, zaledwie 3 minuty samochodem od trasy S6 łączącej wszystkie najważniejsze punkty w Trójmieście. W najbliższej okolicy szkoły i przedszkola oraz wszelka potrzebna infrastruktura dla wygodnego życia dla rodziny. Szemud to perspektywiczne miejsce, prężnie rozwijające się, w niewielkiej odległości od Gdańska. Piękna willowa dzielnica, bliskość arterii komunikacyjnej i wyjątkowe sąsiedztwo lasu to atrybuty gwarantujące komfort życia i mieszkania w tej wyjątkowej okolicy. Media w drodze dojazdowej, doprowadzenie kanalizacji w toku. W ciągu pary najbliższych lat będzie to prestiżowa i pożądana lokalizacja. Polecamy


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 035 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Wejherowski, Szemud, Spacerowa
 Cena:  590 000 PLN
 Powierzchnia:   1 641  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamila Pawlik

Doradca
Rating: 4.5 ?