Działka na sprzedaż, Toruński, Nowa Wieś, Nad Drwęcą

Numer zlecenia SGTIJY802
238 000 PLN 170 za m2
Powierzchnia:
1 400 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
1400

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowa Wieś
Lokalizacja:
Nowa Wieś
Powierzchnia:
1 400 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis


Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1 400 m², położona w Nowej Wsi. Cena ofertowa to 238 000 PLN. Jest to wyjątkowa okazja dla osób szukających miejsca na budowę domu marzeń w cichej i spokojnej okolicy.Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, gdzie dominuje spokój i harmonia. Okolica obfituje w piękne krajobrazy oraz zapewnia łatwy dostęp do miejsc rekreacyjnych, co czyni ją idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, a jednocześnie potrzebujących bliskości z urbanizacją.Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP), nieruchomość zlokalizowana jest na terenie, na którym przewidziana jest zabudowa jednorodzinna. Jest to więc świetna inwestycja dla osób pragnących zrealizować indywidualny projekt domu zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.


Atutem działki jest niewielka odległość od Torunia, Dojazd zajmuje ok.10min.To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących miejsca, w którym będą mogli cieszyć się prywatnością, spokojem oraz pięknem otaczającej natury. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 628 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Wiciun
Ekspert kredytowy Credipass
Toruński, Nowa Wieś, Nad Drwęcą
 Cena:  238 000 PLN
 Powierzchnia:   1 400  m2
 Liczba pokoi:  0

Anna Podolecka

Broker
Rating: 2.72 ?