Działka na sprzedaż, Działdowski, Rybno, Stary Młyn

Numer zlecenia SGTILO490
100 000 PLN 81 za m2
Powierzchnia:
1 230 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
44,4x29,13x39,3x29,0

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Rybno
Lokalizacja:
Rybno
Powierzchnia:
1 230 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Nie przegap tej unikalnej szansy zakupu działki w Rybnie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i bezpośredniego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem, które może stać się podstawą do zrealizowania Państwa marzeń o własnym domu.

Lokalizacja działki w Rybnie, przy ul.Stary Młyn, łączy w sobie doskonałe atuty - jest z dala od miejskiego zgiełku, oferując ciszę i spokój, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do lokalnych udogodnień oraz bliskość z naturą. To idealne miejsce na wypoczynek oraz realizację indywidualnych potrzeb mieszkaniowych.

Cena tej niezwykłej nieruchomości to zaledwie 100 000 PLN, co przy jej rozmiarach przełoży się na tylko 81 PLN za każdy m². To rzadko spotykana okazja, aby stać się właścicielem tak dużego kawałka ziemi w tej cenie.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
684 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Działdowski, Rybno, Stary Młyn
 Cena:  100 000 PLN
 Powierzchnia:   1 230  m2
 Liczba pokoi:  0

Tomasz Klimowicz

Master lider