Działka na sprzedaż, Iława, Osiedle Lipowy Dwór, Lipowy Dwór

Numer zlecenia SGTODI741
245 000 PLN 204 za m2
Powierzchnia:
1 200 m2
Przeznaczenie:
Powierzchnia :
...

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Iława
Lokalizacja:
Osiedle Lipowy Dwór
Powierzchnia:
1 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do życia w miejscu, które zapewni ciszę, spokój oraz bezpośredni dostęp do wszystkich udogodnień miejskich. Osiedle Lipowy Dwór w Iławie to wybór, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób poszukujących miejsca do życia.Lipowy Dwór to Osiedle, które stawia na harmonię z przyrodą, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki życia. Ploty z krzewów, malownicze alejki oraz zielone przestrzenie do wspólnego spędzania czasu to tylko niektóre z atutów tego miejsca.Działka o powierzchni zapewnia przestronność i możliwość realizacji własnych wizji dotyczących budowy wymarzonego domu. Jest to idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą, ale nie chce rezygnować z dostępu do pełnej infrastruktury miejskiej.


Sprzedaż działki budowlanej położonej w malowniczym Osiedlu Lipowy Dwór, w Iławie. Działka znajduje się blisko centrum miasta oraz w niedalekiej odległości od jeziora, co czyni ją wyjątkowym miejscem dla osób szukających spokoju przy jednoczesnej możliwości korzystania z uroków życia miejskiego. Obecnie działka w podziale, istnieje więc możliwość zakupu innych działek budowlanych w sąsiedztwie 12 arowych.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 676 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iława, Osiedle Lipowy Dwór, Lipowy Dwór
 Cena:  245 000 PLN
 Powierzchnia:   1 200  m2
 Liczba pokoi:  0

Danuta Lewandowska

Ekspert
Rating: 5 ?