Działka na sprzedaż, Legionowski, Kania Polska, Akacjowa

Numer zlecenia SGVELY579
550 000 PLN 527 za m2
Powierzchnia:
1 043 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
30 x 35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Kania Polska
Lokalizacja:
Kania Polska
Powierzchnia:
1 043 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną i rekreację. Powierzchnia działki to 1043 m.

Na działce stoi dom ( wg projektu miał być letniskowy o powierzchni 37 m2, ale został rozbudowany na całoroczny około 100 m2 )

plus dodatkowo zadaszenie zewnętrzne,  ogrzewany kominkiem na drewno. Na działce znajdują się media : woda ( ujęcie własne ze studni -  wodociąg jest w drodze więc można się podłączyć), prąd,szambo szczelne. Dom ma wszystkie doprowadzenia do mediów. Cicha i spokojna okolica. Blisko rzeka Bug- około 200 m, który łączy się z Narwią na wysokości Serocka. Raj dla wędkarzy i grzybiarzy. Czas dojazdu do granicy Warszawy - 30 minut. Do Serocka 8 minut. Niedaleko Zalew Zegrzyński. Na działce własna pasieka - dla zainteresowanych możliwość zostawienia za dodatkową opłatą do uzgodnienia i przeszkolenia w zakresie sprawowania opieki nad pszczołami.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 762 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Monika Domańska
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Kania Polska, Akacjowa
 Cena:  550 000 PLN
 Powierzchnia:   1 043  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Wilkosz

Agent
Rating: 5 ?