Działka na sprzedaż, Jasielski, Cieklin

Numer zlecenia SGVOFI928
57 000 PLN 55 za m2
Powierzchnia:
1 034 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
47x22

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Cieklin
Lokalizacja:
Cieklin
Powierzchnia:
1 034 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Oferuję na sprzedaż działkę w okolicach Jasła w miejscowości Cieklin o powierzchni około 10 arów  
Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Cieklin w powiecie jasielskim gminie Dębowiec. Działka o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 47 m na 22 m. Powierzchnia działki to 1034 metry kwadratowe . Działka jest płaska i porośnięta krzewami małymi drzewami i trawą.
W cenie zakupu ujęty jest także zakup udziału w drodze dojazdowej o szerokości 5 m .Do wewnętrznej drogi dojazdowej prowadzi asfaltowa droga gminna.Prąd i gaz znajdują się wzdłuż tej drogi dojazdowej. W chwili  obecnej działka posiada wydane Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja w terenie cichym spokojnym z pięknym widokiem oraz bliskością lasów i licznych terenów odwiedzanych przez turystów.
Zachęcam do oględzin działki i oczywiście zakupu. Więcej szczegółowych informacji udzielę podczas kontaktu telefonicznego oraz umówię się na prezentację działki.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
390 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Jasielski, Cieklin
 Cena:  57 000 PLN
 Powierzchnia:   1 034  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamil Tomkowicz

Ekspert