Działka na sprzedaż, Tucholski, Wielki Mędromierz

Numer zlecenia SGVULU375
4 500 000 PLN 56 za m2
Powierzchnia:
80 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Wielki Mędromierz
Lokalizacja:
Wielki Mędromierz
Powierzchnia:
80 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Jeśli poszukujesz wyjątkowej i reprezentacyjnej działki pod swoją rezydencję nad jeziorem to proszę przeczytaj tych parę zdań.

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka o powierzchni 80.000m2 (!!!) z linią brzegową 500 mb.

Nieruchomość ta jest położona w w Borach Tucholskich w niewielkiej malowniczej wiosce Wielki Mędromierz. Działka skąpana jest w łanach pól uprawnych na pagórkach otaczających jezioro,z którym graniczy. Ma kształt zbliżony do trójkąta. Jeden z jego boków to linia brzegowa. Drugi to rozlewisko. Trzeci to granica lasu. Cały obwód  działki porastają drzewa tworząc naturalną barierę. Jedynym miejscem umożliwiającym dostęp do działki jest  droga prowadząca do bramy jaką jest przerwa w zadrzewieniu o długości kilkunastu metrów znajdująca się na wierzchołku trójkąta. Najbliższy sąsiad znajduje się w odległości około 500metrów
a okolicznych domów jest niewiele.

Nieruchomość ta to prawdziwa perełka i okazja, która pojawia się rzadko.

Swoją rezydencję możesz zaprojektować i zbudować praktycznie bez żadnych ograniczeń, bo 80.000 m2 to duuuży teren. Planując swój przyszły dom możesz liczyć na bezpośredni kontakt z naturą, wodą i jeziorem jakiego nie będzie miał w tym miejscu nikt inny oprócz Ciebie, gdyż warunki zabudowy pozwolą Ci zbliżyć się na odległość jednego metra od brzegu.

Tak więc jeśli tylko zechcesz jezioro będziesz miał niemal pod samymi oknami  a na wprost wyspę na jeziorze.

Jako nowy właściciel możesz wydzielić część tej nieruchomości pod dom lub domy Swoich Bliskich.  Miejsca jest na tyle dużo, że i tak będziecie mieć pełną swobodę.

Wyobraź sobie swoją posiadłość na tej przepięknej działce, gdzie natura i dzika przyroda będzie Twoim najbliższym sąsiadem. Poranną kawę wypijesz na tarasie przy śpiewie skowronków.

W trakcie dnia możesz odbyć relaksujący spacer w pobliskim lesie zbierając jagody, maliny i grzyby. Dla urozmaicenia mogę Ci zaproponować wędkowanie i wiele atrakcji, które może zaoferować bezpośrednie sąsiedztwo jeziora. Do snu zagrają Ci świerszcze, zaśpiewają sowy i żurawie.

Nie tylko naturę i dziką przyrodę będziesz mieć w swoim zasięgu ale też miasta takie jak Tuchola, Bydgoszcz i Trójmiasto.


Pomyśl jak często zdarzają się takie okazje.

Jeśli oferta ta zainteresowała Cię lub masz jakieś pytania, to proszę zadzwoń do mnie.
Chętnie we wszystkim pomogę i wszystko wyjaśnię.
    


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
30 777 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paulina Bilicka
Ekspert kredytowy Credipass
Tucholski, Wielki Mędromierz
 Cena:  4 500 000 PLN
 Powierzchnia:   80 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Paulina Bilicka

Kierownik