Działka na sprzedaż, Kościerski, Karsin, Abisynia Górska

Numer zlecenia SGZAFE352
120 000 PLN 98 za m2
Powierzchnia:
1 221 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Karsin
Lokalizacja:
Karsin
Powierzchnia:
1 221 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

 Zbuduj swój dom poza miastem !

W ofercie na sprzedaż dwie działki w malowniczej Abisynii w samym sercu Kaszub o powierzchniach 1202m2 i 1221m2. Działki te znajdują się w pięknych okolicach na Kaszubach otoczone lasem, łąkami wśród pól niedaleko jeziora. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju oraz przepięknych widoków pośród natury. Zaledwie 9 km do Borska niezwykle popularny ośrodek wypoczynkowy położony nad jeziorem dla tych, którzy chcą mieszkać blisko obiektów rekreacyjnych. Niezwykle  funkcjonalne w standardowym prostokątnym kształcie.  Możliwość zakupu obu działek, co daje jeszcze większe możliwości . Działki posiadają warunki zabudowy. Na jednej z działek jest możliwość wykopania stawu.  Jeśli jesteś zainteresowany, daj mi znać, a podam Ci więcej szczegółów. To naprawdę wyjątkowa oferta! Spełnij swoje marzenia i kup z nami przepiękną działkę w wymarzonej okolicy! 


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
821 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Czaplewska
Ekspert kredytowy Credipass
Kościerski, Karsin, Abisynia Górska
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   1 221  m2
 Liczba pokoi:  0

Barbara Czaplewska

Kierownik