Działka na sprzedaż, Sławieński, Jarosławiec

Numer zlecenia SGZAJI377
1 399 000 PLN 744 za m2
Powierzchnia:
1 880 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
39x50

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Jarosławiec
Lokalizacja:
Jarosławiec
Powierzchnia:
1 880 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Płyty betonowe
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną nad morzem w Jarosławcu, powiat Sławieński, województwo zachodnio-pomorskie. Działka o powierzchni 1880mkw ma kształt prostokąta o wymiarach 39m x 50m  i zlokalizowana jest zaledwie 600m od morza, niedaleko latarni morskiej. Prąd, woda oraz kanalizacja w drodze. Działka ma bardzo dobry dojazd drogą wykonaną z betonowych płyt. Idealne miejsce dla ekskluzywnej inwestycji domu z dala od tłocznej promenady a jednocześnie nad morzem. Lokalizacja bardzo atrakcyjna. Nie występują ograniczenia przyrodnicze lub konserwatorskie. Korzystne sąsiedztwo działki-niska zabudowa. Działka ma dostęp do drogi publicznej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren ten jest przeznaczony pod zabudowę obiektami zabudowy jednorodzinnej z możliwością zabudowy turystycznej do 30%. 

Jarosławiec to idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich, którzy lubią ciszę i spokój oraz powietrze nasycone jodem. Poznaj piękno Morza Bałtyckiego z dala od zgiełku. Oaza spokoju i leśnej przyrody. Urok miejscowości: wspaniały mikroklimat, piękne, nieprzepełnione, szerokie, piaszczyste plaże.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 568 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Sławieński, Jarosławiec
 Cena:  1 399 000 PLN
 Powierzchnia:   1 880  m2
 Liczba pokoi:  0

Weronika Sobczak

Broker
Rating: 4.95 ?