Działka na sprzedaż, Krośnieński, Odrzykoń, Klemensa z Moskorzewa

Numer zlecenia SGZOPA147
306 000 PLN 42 za m2
Powierzchnia:
7 297 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
119x99

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Odrzykoń
Lokalizacja:
Odrzykoń
Powierzchnia:
7 297 m2
Media:
Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną w Odrzykoniu o powierzchni 73 arów.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 73 arów umiejscowiona na terenie lekko pochyłym w malowniczej miejscowości Odrzykoń niedaleko ruin zamku, czyli miejsca odwiedzanego często przez turystów. Działka ma nieregularny kształt a jej główne wymiary to 119 metrów w najdłuższym miejscu i 99 metrów w najszerszym. Działka w chwili obecnej porośnięta jest drzewami i krzewami. Grunt znajdujący się na terenie nieruchomości oznaczony jest IV i V klasą i klasyfikacją jako pastwiska, łąki, lasy i rola. Prąd, gaz i woda znajdują się na terenie działki sąsiadującej i wyrażona jest zgoda na ewentualny przyłącz mediów. Dojazd do nieruchomości gwarantuje utwardzona droga o szerokości około 3 lub 4 metrów z prawem służebności przejazdu. Z działki rozpościera się piękny widok na panoramę Krosna. Cena podlega negocjacjom.
Działka jest idealnym miejscem na odpoczynek i spędzanie czasu na łonie natury. Możliwość wybudowania domków letniskowych, które w przeciągu roku mogą gwarantować dochód. Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie. Zachęcam do zakupu i umówienia się na prezentację.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 093 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krośnieński, Odrzykoń, Klemensa z Moskorzewa
 Cena:  306 000 PLN
 Powierzchnia:   7 297  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamil Tomkowicz

Ekspert