Lokal na wynajem, Wrocław, Śródmieście, Nadodrze

Numer zlecenia SIBE011
10 769 PLN   12 308 PLN  
Powierzchnia:
307.7 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
Parter/6
Struktura:
Rok budowy:
2015
Stan:

Opis

Do wynajęcia nieduża hala/magazyn w apartamentowcu w centrum - Nadodrze - zaledwie 1300m od Rynku!

Pomieszczenie domyślnie przygotowane pod garaż wielostanowiskowy na poziomie "0" (parter) i wejście/wjazd jest z poziomu ulicy (od tyłu budynku).
Posiada drzwi wejściowe oraz 5 bram garażowych: 3 szerokie (na 2 auta) i 2 węższe przystosowane pod wjazd jednego samochodu.
Lokal może być dostosowany pod najemcę przy umowie na dłuższy okres lub do aranżacji przez najemcę przy umowie bezterminowej.
Do lokalu wedle potrzeb najemcy zostaną doprowadzone przyłącza wodno-kanalizacyjne. Właściciele są otwarci na negocjacje.
Pomieszczenie ma ponad 307 metrów kwadratowych powierzchni i może być wykorzystane jako magazyn/hurtownia w centrum Wrocławia.
Wokół liczne sklepy, punkty usługowe, gastronomiczne, apteki.
Lokal dostępny jest od zaraz.

Jeśli potrzebują Państwo innego lokalu w centrum Wrocławia pod usługi, gastronomię, niemal w samym Rynku - zapraszam do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze
 Cena:  10 769 PLN
 Powierzchnia:   307.7  m2
 Liczba pokoi:  1

Krzysztof Nowicki

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?