Lokal na sprzedaż, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia SIRI556
1 400 000 PLN 15 217 za m2
Powierzchnia:
92.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2004

Opis

Lokal usługowy razem z najemcą w samym centrum Pruszkowa!

Lokal dla inwestora z działającym biznesem!
Na sprzedaż lokal użytkowy położony w samym centrum Pruszkowa, przy głównej arterii miasta. Lokalizacja bardzo widoczna. Przed lokalem przebiega główny ciąg pieszy przez miasto.

Lokal aktualnie ma najemcę, z którym umowę można przejąć. Powierzchnia użytkowa 92 m2 . Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2004 roku. Wysokość pomieszczenia 280 cm. W 2016 roku był zrobiony remont lokalu pod sklep Żabka. W tej okolicy znajdziemy niemal wszystko- banki, apteki, restauracje, markety. Ale też miejsca na chwile oddechu takie jak znajdujący się w odległości 90 m Park Kościuszki lub około 250 m - Park Potulickich.

Ulica Kościuszki krzyżuje się ze znaną w Pruszkowie Aleją Wojska Polskiego, która jest przedłużeniem warszawskich Alei Jerozolimskich i co jest ważne dla biznesu zapewnia to dobrą komunikację ze stolicą.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 012 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków
 Cena:  1 400 000 PLN
 Powierzchnia:   92.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Iuliia Sotsenko

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?