Mieszkanie na sprzedaż, Myślenicki, Myślenice gm, Myślenice

Numer zlecenia SIRU450
497 689 PLN   648 432 PLN   11 232 za m2
Powierzchnia:
44.3 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
2/3
Struktura:
Rok budowy:
2023
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Myślenice
Ulica:
Powierzchnia:
44.3 m2
Piętro:
2/3
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Nie
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisPołączenie wyjątkowej lokalizacji i nowoczesnych rozwiązań eko budownictwa to wyróżniki kompleksu. Budynki powstały na bardzo urokliwym terenie, dzięki czemu mieszkańcy korzystają z wyjątkowego komfortu przestrzeni i udogodnień możliwych jedynie dla tego unikatowego miejsca. Zadbaliśmy o najwyższej jakości technologię budowy i najbardziej użyteczne wykorzystanie przestrzeni aby stworzyć unikatowe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. I etap inwestycji to 9 trzypiętrowych budynków, w których znajdą się 162 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o metrażach od 25,13 m kw. do 57,85 m kw. Inwestycję wyróżniają zastosowane eko rozwiązania, które zapewnią mieszkańcom niższe koszty utrzymania. W standardzie jest tutaj: ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, panele fotowoltaiczne. Technologia budowy osiedla sprawia, że mieszkania będą nisko kosztowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 404 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Credipass
Myślenicki, Myślenice gm, Myślenice
 Cena:  497 689 PLN
 Powierzchnia:   44.3  m2
 Liczba pokoi:  2

Cezary Wójcik

Doradca ds. nieruchomości