Obiekt na sprzedaż, Węgrowski, Stoczek gm, Stoczek

Numer zlecenia SIWU983
415 000 PLN 1 482 za m2
Powierzchnia:
280.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Na sprzedaż budynek produkcyjny o pow. ok 280mkw.

Na działce o pow. ok 1716mkw znajduje się zakład poprodukcyjny. Posesja jest ogrodzona a teren zagospodarowany- trawa oraz drzewa. Nieruchomość znajduje się na uboczu wsi w sąsiedztwie innych obiektów usługowo przemysłowych, hurtowni. Położona w dobrej lokalizacji , do trasy expresowej Warszawa-Białystok- 35km jadąc na Wyszków.
Budynek jest wymaga remontu co daje możliwość
adaptacji do dowolnej produkcji takiej jak: nieduży browar, produkcja wędlin , soków czy przetwórstwo. Jak również po wyburzeniu ścianek działowych jako magazyny czy sklep.
Nieruchomość idealna jako lokata kapitału.


Serdecznie zapraszam do zakupu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 722 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 588 PLN
Węgrowski, Stoczek gm, Stoczek
 Cena:  415 000 PLN
 Powierzchnia:   280.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Anna Rozbicka

Agent nieruchomości