Sklep na sprzedaż, Krosno, Bieszczadzka

Numer zlecenia SLFOSE273
8 400 000 PLN 7 520 za m2
Powierzchnia:
1 117.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2020

Opis

Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną handlową w Krośnie o powierzchni użytkowej 1117 m2.
Nieruchomość usytuowana w Krośnie przy drodze krajowej w ciągu dużych obiektów handlowych. Obiekt handlowo-usługowy wykonany na podstawie indywidualnego projektu. Budynek wolnostojący parterowy i niepodpiwniczony, w którym w chwili obecnej znajduje się sklep wielkopowierzchniowy z sieci Biedronka. W skład powierzchni użytkowej budynku wchodzą samoobsługowa sala sprzedaży, wiatrołap toalety dla klientów i oddzielne dla obsługi, kotłownia, zaplecze socjalne, pomieszczenia biurowe oraz zaplecze magazynowe. Obiekt wybudowany w konstrukcji murowanej z żelbetowymi rdzeniami. Powierzchnia użytkowa obiektu to 1117 m2, a powierzchnia działki na której znajduje się obiekt to 6946 m2. Ze względu na prestiżową lokalizację dojazd z drogi krajowej jak i wewnętrznych dróg miejskich w Krośnie jest bardzo atrakcyjny. W chwili obecnej obiekt sprzedawany jest wraz z długoterminowym najemną, który gwarantuje comiesięczny dochód. Na działce pozostaje około 20 arów niezabudowanych gotowych do wykorzystania.
Nieruchomość położona w miejscu o dużym natężeniu ruchu, gwarantującym stały dochód, wynajęta. Zachęcam do oględzin i zakupu. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
54 071 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krosno, Bieszczadzka
 Cena:  8 400 000 PLN
 Powierzchnia:   1 117.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Kamil Tomkowicz

Master lider