Sklep na sprzedaż, Katowice, Giszowiec, Wojciecha

Numer zlecenia SLJARY328
700 000 PLN 21 472 za m2
Powierzchnia:
32.6 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2004

Opis

Na sprzedaż lokal handlowy z dobrze prosperującą firmą w branży wędliniarskiej, działającą nieprzerwanie od 20 lat. Oferta obejmuje lokal, pełne wyposażenie oraz sprawdzone kontakty biznesowe i kontrahentów. Gwarancja udokumentowanych zysków oraz szybki zwrot inwestycji, co czyni tę propozycję doskonałą okazją dla przedsiębiorczych osób szukających gotowego do zarabiania pieniędzy biznesu.

Branża mięsna i wędliniarska cieszy się stałym popytem, co sprawia, że inwestycja w ten lokal jest bardziej opłacalna niż zakup mieszkań pod wynajem. Zapewniamy pełne wsparcie we wdrożeniu się w działalność, co pozwoli na płynne przejęcie firmy i kontynuację jej sukcesów.Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 506 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Katowice, Giszowiec, Wojciecha
 Cena:  700 000 PLN
 Powierzchnia:   32.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Robert Gawenda

Agent
Rating: 3.5 ?