Usługi na sprzedaż, Krosno, Dmochowskiego

Numer zlecenia SLNIZI974
3 300 000 PLN 3 708 za m2
Powierzchnia:
890.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2003

Opis

Oferuję na sprzedaż obiekt w Krośnie posadowiony na działce o powierzchni około 25 arów.
Obiekt znajduje się na działkach objętych MPZP, oznaczonych literą U oraz KS. Na tym terenie dopuszcza się obiekty handlowe, usługowe, stacje paliw i parkingi samochodowe. Działki zabudowane są obiektem handlowo-usługowo-mieszkalnym oraz parkingiem, myjnią samochodową i panelami fotowoltanicznymi. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym i składa się z dwóch kondygnacji. Parter handlowo-usługowy i piętro lokale mieszkalne. Wnętrze budynki i standard wykończenia poszczególnych lokali w bardzo dobrym stanie technicznym. Całkowita powierzchnia użytkowa to około 890 m2. Obecnie obiekt oraz myjnia samochodowa są w całości użytkowane. Lokale usługowe oraz mieszkalne w całości objęte umowami najmu. Bardzo dużym atutem jest lokalizacja obiektu przy drodze krajowej. W chwili obecnej potencjalny nabywca przejmuje gotowy biznes generujący przychody z najmu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
21 242 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krosno, Dmochowskiego
 Cena:  3 300 000 PLN
 Powierzchnia:   890.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Kamil Tomkowicz

Ekspert