Usługi na sprzedaż, Warszawa, Ursus, Kolorowa

Numer zlecenia SLSOKA897
748 900 PLN 13 998 za m2
Powierzchnia:
53.5 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2000

Opis

Lokal usługowo -handlowy położony w pasażu handlowym znajdującym się na parterze  bloku mieszkalnego . Zlokalizowany w atrakcyjnej części Ursusa Skorosze.  W sąsiedztwie  lokale usługowe i handlowe oraz osiedla mieszkaniowe.
Przeznaczenie:  salon fryzjerski, salon kosmetyczny, biuro rachunkowe, usługi finansowe, ubezpieczenia, lodziarnia , kawiarnia, piekarnia, różnego rodzaju biura.
Lokal po remoncie (podłączenia hydrauliczne na usługi fryzjerskie lub kosmetyczne). Bardzo duże witryny. Lokal składa się z otwartej powierzchni, małego pomieszczenia socjalnego oraz łazienki.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 821 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Ursus, Kolorowa
 Cena:  748 900 PLN
 Powierzchnia:   53.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Renata Kucięba

Agent